Kapat !
Perşembe , Mayıs 25 2017
Anasayfa / Ek İş Ek Gelir / Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evlere Ek İş Veren Şirketler

Yaşam kalitesinin günümüzde çok yükselmesine bağlı olarak her şey çok fazla pahalılaşmaya başlamıştır. Durum böyle olunca da insanlar tek işte çalışarak geçimlerini sağlayamaz hale gelmişler, boş zamanlarında evde oturmak yerine ek iş aramaya yönelmişlerdir. Firmalar da bu durumu değerlendirmek için internet üzerinden ek iş imkânları yaratmaya başlamıştır. Çağımızın teknoloji çağı olması nedeniyle internetten birçok ek iş bulma imkânına sahip olunabilmektedir.

evlere ek is

Bu firmalar sayesinde çeşitli türden ek iş imkânları elde ederek, aile bütçesine biraz daha katkı sağlayarak, geçim şartlarını iyileştirmek mümkün olabilmektedir. İnternet sayesinde bu firmalara kolaylıkla ulaşılabilir. Evlere ek işveren firmaların verdikleri işler birbirinden çeşitlilik göstermektedir. Kişinin yeteneği, bilgisi, tecrübesi ve deneyimine göre seçilen bu işler arasında nikâh şekeri yapımı, pasta, börek, yemek yapımı, davetiye yapımı, bebek şekeri yapımı yer almaktadır. Bunların arasında en popüler olanı nikâh şekeri yapımıdır. İkinci bir iş ise kadınların en çok severek yaptıkları örgü örme işidir. Evde yapılan bu iş tekstil firmaları için vazgeçilmez bir ürün niteliğindedir. Bunlara benzer birçok işi örnek olarak göstermek mümkündür.

Ek işveren firmalar da verdikleri siparişlerden oldukça iyi faydalanmaktadır. Bütün gerekli olan malzemeleri işi evlerinde yapacak olanlara temin etmektedirler. Bu firmalara hemen hemen bütün il ve ilçelerde ulaşmak mümkün olmaktadır. Daha çok İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde faaliyet göstermektedirler. Firmaları seçerken evinize en yakın olan firmayı seçmenizde fayda vardır. Ayrıca firmanın güvenli olup olmamasına da özen gösterilmelidir. İşe başlamadan önce çalışacağınız firma için bir ön araştırma yapılması önerilmektedir. Ayrıca internet üzerinde bulunan telefon numaraları ve adresler ile işini yapacağınız firmaya ulaşmak sizin için daha kolay olacaktır.üye

Bunu da İnceledinizmi ?

Dış Görünüş Danışmanlığı İşi Yapmak

DIŞ GORUNUŞ DANIŞMANI Zevkli ve kazançlı bir iş Günümüzde giderek daha fazla insan giysi, saç …

11 yorum

 1. bilgi verirmisiniz bitaneside doğru olsun bilgi verirseniz maltepede oturruyorum

 2. neden yalan ilanlar veriyonuz

 3. ek iş arıyorum maltepede oturuyorum

 4. maltepede otuninizruyorum evde kelepçe işi istiyorum bilgi verirse

 5. malteped bilgi verirsenize otoruyorum evde kelepçe işi arıyorum bilgi verrseniz

 6. Merhaba bursaya gonderiyormusujuz zamaninda teslim edilir elimiz hizli dir nasil goruse biliriz

 7. MERHABALAR BEN SEVTAP EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM MANDAL İŞİ,TEMİZLEME İŞİ,KALEM İŞİ, YAPARIM MAHMUTBET GÜNEŞLİDE İKAMET EDİYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİMM

 8. Evden katalog ile iç giyim satmak isteyen bayanlara tavsiye ediyorum.. bende netde uzun araştırmalar sonucu evde iç giyim satmaya karar verdim.. Çok fazla çeşit buldum ama çok az kar marjı bırakıyorlardı. sonra çoğu indirimli ürünler hep stokta yok yazıyordu.. sonunda bana uygun bir yer buldum.. hiçbir ürüne yok demiyorlar.. siparişlerim hemen elime ulaşıyor ve elimde mal tutmak zorunda kalmıyorum.. müşterilerime karşıda mahçup duruma düşmüyorum..Ayrıca firmadan çok güzel hediyeler kazanıyorum…. satışlarım gayet iyi. ve allaha şükür iyi paralar kazanmayada başladım.. artık kendime bir site kurup internet ortamında satış yapmaya bile karar verdim.. sizde benim gibi işe sıfırdan başlamak isterseniz aşagıdaki linkten siteyi inceleyin derim..
  http://www.forivia.com/temsilci-MTc3NzY=

 9. İZMİR BUCADA EVLERE BONCUK İŞİ VERILIR.
  0 541 668 71 71

 10. PENDİK KAYNARCA BÖLGESİNE KELEPÇE MONTAJ İŞİ VERİLİR

  1000 ADET 8 TL 1. MODEL

  1000 ADET 15 TL 2.MODEL

  BİLGİ İÇİN
  SELÇUK BEY
  0533 607 64 72

 11. EVLERE İŞ İSTEYENLER BURDAN TANER BEYDEN İŞ GÖNDERİMİ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRLER TANER BEY İLETİŞİM 0507 162 09 66

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir